בישום לבית.

כמו שאנו אוהבים להתבשם ולהפיץ סביבנו את הריח כך גם ההרגשה כאשר אנו מבשמים את הבית,

הבושם היום לא נועד רק לגוף, אלא גם יש בושם לבית אנו בפרפיום מחזיקים מבחר עצום של בשמים לבית, אשר מתאימים לטעמו האישי של כל אחד ואחת.

מהו בושם לבית?

בושם לבית מהרבה בחינות הוא בדיוק כמו בושם שאנו רוכשים עבורנו, גם כאן יש מספר גוונים של ריחות, כל אחד מאיתנו יכול להתאים עבור ביתו ולפי טעמו את הריח.

אצלנו בפרפיום יש מגוון עבור ביתכם, בין אם אתם מעוניינים יותר בכיוון של הריחות המתוקים או בכיוון של הריחות הרעננים, בושם לבית בא בעצם על מנת לטשטש ריחות לא נעימים השורים לעיתים בבית, ברגע בו מתיזים את הבושם מהבקבוכך הביתק בעצם מתחש מעין קסם והבית מקבל אווירה של ריח טוב.

הבושם לבית בא ונותן לנו שני דברים גם ריח טוב וגם אווירה, הבשמים הנמכרים אצלנו באדיר קלין, עברו את אישור משרד הבריאות על מנת שתוכלו להשתמש בהם בשקט וברוגע כי הם לא יוצרים לכם נזק לבריאותכם ובריאות ילדכם. גם אם יש חיית מחמד בבית ובעקבותיה ישנו ריח לוואי ברגע בו נשתמש בבושם לבית אזי נוכל להעלים את הריח וגם לתת תחושה שניתן להחזיק חיית מחמד ללא ריחות לוואי לא נעימים.

לפעמים גם יש מצב בו מגיעים אורחים בהפתעה ואנו לא בדיוק מוכנים באותו רגע אז יש לנו כמה דקות מהרגע בו לחצו על האינטרקום עד שמגיעים אלינו לדירה לסדר במהירות וגם לרענן את האווירה עם הבישום לבית.

 

לסיכום, כמו שאנו רוכשים עבור  עצמנו בושם כך גם ניתן לרכוש בישום עבור הבית ,  יש לנו מבחר רב של בשמים לבית העונים על כל סגנונות הטעם והריח.

בין אם תרצו בושם על מנת לקבל אורחים בהודעה פתאומית, בין אם הבית פתאום התמלא מסיבה לא ברורה בריח לא נעים, או כחלק מהניקיון של הבית לקראת שבת או חג, המבחר והאיכות של הבישום לבית אצלנו בפרפיום  יבוא וייתן לכם את המענה לכל צורך הקשור לריח של הבית.