מפיצי ריח אוטומטיים לבית

מפיץ הריח הינו בעצם מכשיר המכיל בתוכו מפיץ ריח אשר בכל זמן קצוב מפזר את הריח אל האוויר, ניתן לקבוע מראש את טווחי הזמן המועדפים בהם יופץ הריח אל האוויר. את המכשיר ניתן לתלות בכל חדר בבית, בין אם בשירותים, במקלחת, אנו בפרפיום מחזיקים מבחר גדול של מפיצי ריח אוטומטיים לבית, מפיץ הריח יהיה בגוון ניטרלי על מנת שנוכל להציבו בכל אחד מחדרי הבית.

פעמים רבות אנו טועים וחושבים כי מפיץ הריח האוטומטי נועד רק לחדר האמבטיה או לשירותים, אצלנו בפרפיום  תוכלו למצוא מפיצי ריח מכל מגוון הצבעים והגדלים אשר יתאימו לכם לכל חדר בבית.  פעמים רבות כאשר נציב מפיץ ריח אוטומטי בחדר הכניסה לבית, הוא בעצם יהווה מעין קבלת פנים ריחנית ונעימה לכל באי הבית

ככל שהבית יותר גדול כך תזדקקו ליותר מפיצי ריח, ניתן תמיד גם לגוון בין ריחות מסויימים או להחליט על שילוב בין מספר ריחות אשר יהוו מעין תחושה של גינה, אנו בפרפיום נעזור לכם בשילוב הריחות על מנת שתיווצר אצלכם בבית תחושה נעימה ולא בליל של ריחות אשר יחטאו למטרה.

הרבה פעמים אנו נכנסים לבית מלון או מקום כלשהו ונהנים מהריח השורר במקום, פה אנו יכולים לבוא ולתת לכם להיות המקום הזה בו כולם ייהנו לבוא ולהרגיש כמו בספא או מלון.

היתרון במפיצי ריח אוטומטים לבית הינו שאתם לא צריכים לחשוב מתי כל פעם עליכם לרסס מחדש את המקום, מכיוון שכאן זה יעשה  באופן שוטף על ידי המערכת. הדבר היחיד שעליכם יהיה לזכור הוא להחליף את הסוללות במידה והמכשיר אינו מחובר ישירות לחשמל.

 

בחברת פרפיום ישנו מגוון של מפיצי ריח לבית כאן נוכל להתאים לכם האם מפיץ הריח האוטומטי העדיף לכם הוא זה הפועל על חשמל או זה הפועל על בטריות…

 

לכל בית יש אופי משלו ועל פי האופי כדאי להתאים את הריח, הריח הוא בעצם אחד החושים אשר יכנסו מיידית לפעולה בעת שייכנסו אליכם אנשים לבית , החל מהרגע בו תפתח הדלת באי ביתכם ישר יחושו את ההשראה של אדיר קלין על ביתכם.