מפיצי ריח חשמליים

 

מפיץ ריח חשמלי הוא בעצם  מפיץ ריח לכל דבר אך פיזור הריח בו הוא בעצם נעשה באופן אלקטרוני. הכוח המניע את פיזור הריח השעדיף עדיף ינו או על ידי חיבור לחשמל ואו על ידי סוללות, לכל שיטה יש יתרון וחיסרון.

במפיץ ריח המבוסס על סוללות ניתן להשתמש גם במקומות בהם אין אספקת חשמל קבועה או במידה ובמקום בו אנו זקוקים להשתמש במפיץ הריח החשמלי אין אפשרות להתקין שקע חשמלי. החיסרון במפיץ ריח חשמלי המבוסס על סוללות הינו המצב בו הסוללות נגמרות ואז אין לו מקור אנרגיה אזי הוא לא שמיש כלל.

מפיץ ריח חשמלי המבוסס על חיבור למערכת החשמל פוטר מאתנו את הדאגה למצב בו ייגמרו הסוללות אך לא מתאים לכל מקום, מכיוון שאם אין אספקת חשמל למקום בו הוא נמצא ואו יש הפסקת חשמל אזי הא ייצא מכלל פעולה.

אצלנו בפרפיום ישנם מפיצי ריח חשמליים מכל הסוגים גם מבוססי סוללות וגם כאלה המבוססים על מערכת החשמל, כמובן שתקבלו מאיתנו את כל המידע לגבי סוג מפיץ הריח החשמלי האידאלי עבור המיקום בו אתם מתכננים להרכיב אותו, בנוסף מגוון הריחות אשר יש לנו למילוי מפיצי הריח החשמליים הוא רחב ביותר וכולם כמובן עברו את אישור משרד הבריאות.

נוכל להתאים יחד את המפיץ ריח החשמלי לחדר בו אתם מעוניינים להתקין אותו, כך גם תוכלו לדעת כל כמה זמן נגמר לכם המילוי, והאם המפיץ ריח הוא המתאים ביותר לחדר בו אתם מעוניינים להתקין אותו או עדיף מכיוון שברגע בו  מפיץ ריח מסוג אחר. ברב המקרים כאשר תחליטו על מפיץ ריח חשמלי השאלה היחידה תהיה האם עדיף אחד המבוסס על חשמל או אחד המבוסס על סוללות.

לכל  מיקום או מקום בבית או במשרד יש ריח שיותר יתאים ויהלום אותו, יש ריחות שמזוהים עם חלקים מסויימים בבית כבר במשך שנים, אני בפרפיום , נדע להתאים לכם את המילוי הנכון למפיץ הריח החשמלי בין אם זה לחדר השירותים ובין אם זה לכניסה לבית, לסלון, לחדר הילדים או למטבח.

 

לסיכום, מפיץ ריח חשמלי יכול להיות מבוסס על סוללות או על אספקת חשמל קבועה, ניתן להתאימו מבחינת המראה לכל מקום ומיקום בחדר או במיקום בו נהיה מעוניינים לשים אותו.

אנו באדיר קלין נדאג להתאים לכם את המכשיר ואת הריח על מנת להעשיר את האווירה בביתכם.