מקלות ריח

 

מקלות ריח הינם מקלות עשויים מבמבוק, הם דומים מאוד במראה שלהם לשיפודים אך כמובן שטוחים וחלקים משני צדדיהם על מנת שלא לדקור ואו לפצוע את המשתמשים בהם, המקלות הללו הפכו היום גם לפריט אופנתי מאוד בעיצוב הבית פעמים רבות מקלות הריח והבקבוקים תופסים מקום של כבוד ליד כל הקישוטים בבית.

בפרפיום  ישנו מגוון רחב של מקלות ריח, עם מספר גדלים של בקבוקים וכן מגוון גדול של ריחות. בקבוק ריח פעמים רבות מעוצב כמו בקבוק בושם ובכך נותן תחושה של בישום לבית עצמו.

מקלות הריח מתאימים גם למשרד בתור פריט לקישוט שולחן בחדר ההמתנה, וכך בעצם ממלאים תפקיד כפול, הן כפריט קישוט והן להפצת ריח טוב במשרד. בחדרי השירותים במשרד ניתן להשתמש בו הן לכל תא בנפרד והן כחלק מהאזור אשר נועד לשטיפת ידיים.

מקלות הריח הם פריט אופנתי אשר ישמש אותנו על מנת לשדרג את האווירה בבית, הן מבחינת המראה והן מבחינת הריח, לפעמים גם אם הבית יבריק כולו ויהיה גורם קטן אשר יהרוס את הריח אזי לא נחוש כלל באווירת הניקיון, כאן נכנסים לפעולה מקלות הריח של אדיר קלין, ראשית הם מאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות ואין כל דאגה כי יפגעו בבריאות בני הבית, כך תוכלו להיות רגועים כי בכל רגע בו ייכנסו אליכם לבית או אל המשרד ישרור ריח טוב במקום.

במקרים רבים הבקבוקים אשר בהם נמצאים מקלות הריח ניתנים לשימוש חוזר וכך תוכלו לחסוך בעלויות, כמו כן בהרבה מקרים יהיו נצנצים בתוך הנוזל של מקלות הריח וכך זה ייתן מראה יוקרתי לבקבוק הבישום של הבית.

היכן עוד ניתן להשתמש במקלות ריח?

מקום נוסף אשר בו מקלות ריח הינם פתרון אידאלי הינו הרכב. לעיתים ברכב יש ריחות לא נעימים אם בשל אנשים שנכנסו לרכב ונדף מהם ריח זיעה חריף, או עם ריח חזק של סיגריות.

ניתן להשתמש במקלות הריח הן על ידי הדבקת הבקבוק ללוח המכוונים, או לשים במקום הפנוי שיש ליד "ההנד ברקס" שם זה יהיה בעצם יעיל גם לקדמת הרכב וגם ליושבים בספסל האחורי.

לסיכום מקלות הריח הינם פריט שימושי על מנת לשמור על ריח טוב ובמקרים רבים משמשים גם כפריט אופנתי לקישוט הבית או המשרד. אנו בפרפיום מחזיקים את כל מגוון מקלות הריח, מבחינת השימושים שלהם, לבית, לרכב, למשרד או לכל מקום בו אנו רוצים לשמור על אווירה וריח טובים ונעימים.